S čím vám pomůžeme?
K vysokorychlostnímu internetu vás připojíme v Havlíčkově Brodě, Ledči nad Sázavou, Světlé nad Sázavou, Chotěboři i v dalších obcích na Vysočině.

O nás

U našeho zrodu stáli dva internetoví poskytovatelé z Vysočiny – AICOM a DP COMP. Ti se v roce 2005 rozhodli, že spojí své síly a vytvoří společný projekt. Výsledkem byl vznik naší společnosti Metropolitní s.r.o.

V tuto chvíli vlastníme a provozujeme optické sítě v Havlíčkově Brodě, Ledči nad Sázavou, Světlé nad Sázavou a Chotěboři. Další obce na Vysočině pokrýváme vysokokapacitní sítí, kterou neustále rozšiřujeme.

Optické sítě jsou nejmodernější a nejvýkonnější komunikační technologií. Díky tomu si můžete užívat vysokorychlostní internet, digitální televizi i telefonování na maximum. Navíc tak získáte levné, bezpečné a spolehlivé připojení.

Nemusíte mít za domem soukromé letiště, aby to u vás pořádně lítalo. Pusťte k sobě Speedyho a nechte se unášet na křídlech zábavy s naším připojením.

Spolehněte se na Metropolitní

  • Sídlíme v Havlíčkově Brodě. Budeme u vás dřív, než řeknete Speedy.
  • Používáme nejmodernější technologie. Všechno chodí jako na drátkách.
  • Něco se přeci jen pokazilo? Nevadí, nenecháme vás ve štychu,                                                               náš  tým profesionálních techniků se postará o nápravu po celý týden.
  • Máme kvalitní síť. A vy máte jistotu, že internet pofrčí tak rychle, jak má.
  • Vážíme si vás. Vaše přání padnou na úrodnou půdu.

Zajímá vás něco?
Chcete poradit?

Zavolejte nám
773 777 025

Jméno a příjmení Telefon
E-mail Služba
Ulice Obec
Poznámka